solution_2

РІШЕННЯ

Man standing with laptop and wifi antennaДослідження радіопередач на об’єкті.

 

 

 

 

Для дослідження використовується радіоприймач RDR-433, який дозволяє всі передачі з ефіру передавати в комп’ютерну програму PowerCode CodeSecure Analyse. RDx буде робити в режимі протоколу “Visonic PowerCode”, так як даний протокол один із найбільш поширених серед виробників в нашій галузі. Дозволяє додатково передавати сервісну інформацію про стан батарейки та тампер. screen_analyse_vis В інсталяторів часто виникають питання про якість зв’язку, правильне розміщення радіопристроїв, наявність паралельних передач коли об’єкт знаходиться в багатоквартирному будинку.
Мета дослідження:
1. Взнати інтенсивність передач повідомлень.
2. Визначити якість зв’язку.
3. Визначити правильне розміщення радіопристроїв.
Додатково необхідно ознайомитися:
Інструкція на радіоприймач RDx.
Інструкція по роботі в режимі інтерфейсного приймача

Підключення RDx. zoro_uart_rx_tx 1. Підключити адаптер USB-UART. Окрім нашого, можна використати адаптер іншого виробника. Дані адаптери, раніше широко використовувалися для програмування мобільних телефонів. Підключаються три контакти: GND (ground) – спільний мінус, Rx (receive) – приймання даних, Tx (transmit) – передача даних.
2. Підключити живлення до клем AC/DC.
3. Встановити дві перемички LEARN та OPERATE, кнопкою TAMPER вибрати підтип роботи 2 (аналог Visonic MCR-300/UART).
4. Встановити тільки одну перемичку OPERATE.
Примітка. Якщо використовується наш заводський кабель необхідно поміняти місцями контакти в ньому Rx та Tx.
5. Запустити комп’ютерну програму PowerCode CodeSecure Analyse. Вибрати СОМ-порт вашого адаптера, номер можна взнати в диспетчері пристроїв Windows.

Коротко про протокол PowerCode. Повідомлення складається з 24-х бітного, унікального ID, який прописаний на підприємстві-виробникові, дальше біт стану «Tamper» при відкриванні корпусу передавача, дальше біт стану «Alarm», дальше контрольна сума повідомлення. Передавач передає повідомлення декілька раз із захистом від накладання сигналів Anti-Collision на випадок одночасної передачі повідомлення різними передавачами.

Перевірка роботи.
В програму повідомлення передається згідно опису на модуль Visonic MCR-300/UART PowerCode Receiver Interface Module. Всі деталі передач описані в даному документі. Ініціювати передачу повідомлення. В комп’ютерній програмі з’явиться рядочок в якому послідовно вказується: дата/час повідомлення, байт статусу RDx, три байти ID передавача, байт статусу передавача, рівень сигналу. Отримуючи вхідні повідомлення, за певний період часу, аналізуючи, можна робити відповідні висновки.




КОМЕНТАРІ:


30.10.14
Яка максимальна кількість сповіщувачів може бути? Як їх “прописувати” в RDx?


30.10.14
Кількість необмежена і нічого не треба прописувати. RDx працює в режимі інтерфейсного приймача і транзитом всі повідомлення з ефіру передає в комп’ютер.


20.02.15
Яка перевага інтерфейсного підключення ППК? Які ППК підтримують даний режим роботи?


20.02.15
Перевагою інтерфейсного підключення являється відсутність підключення до існуючих провідних шлейфів і можливість добавлення достатньо великої кількості датчиків всього через один кабель. Крім того, такий підхід обходиться дешевше ніж чисто радіо або комбінована система. Нами перевірена робота з ППКОП Лунь-11 «Охрана и безопасность», а декларують підтримку багато інших виробників:
– ППК “ГРИФОН АІ49.01-03М” (вер.9.0Х) «Аргус-Информ»;


10.04.15
Радіоприймач RDR так само підключається до РКС?


10.04.15
Ні, інший принцип підключення і програмування. Фізично підключається з вилки “LEARN+OPERATE” у вилку Х4 на платі РКС. А програмно такий принцип: До двох датчиків на зону приписуються в RDR по принципу розподілення комірок: Z9-1,2;Z10-3,4;Z11-5,6;Z12-7,8;Z13-9,10;Z14-11,12;Z15-13,14;Z16-15,16. Після підключення, RDR добавляє в РКС 8 зон (з 9 по 16). А брелоки транзитом передаються на РКС і прирівняються до ключів ТМ. Значить можна до 30 брелоків прописати і ними керувати ППК рівнозначно як ключам ТМ. Крім того, як додаткова можливість можна підключити RDR з відповідним шинним адаптером на шину клавіатури, що добавить дві зони (Z7 і Z8) і відповідно займе зони клавіатури.


14.07.15
Проблемы с NEXT K9-85 MCW, почему-то нестабильно работает.


14.07.15
Скорее всего Вы недочитали об особенностях работы данного датчика:
1.) После подключения батарейки, на протяжении 15 минут, он в режиме тест-прохода. То есть, реагирует и передает каждую тревогу.
2.) Энергосберегательный алгоритм экономии энергии батарейки. После обнаружения тревоги (движения) он передает тревогу и снимает себя с охраны, после чего ожидает 2 минуты отсуствия движения. То есть, тревога повторно будет передана если на протяжении 2 минут будет отсутствовать любое движение.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *